Gmail

8.12.30.228577460.release için Android

4.7

39

Android cihazında Google eposta hizmeti

7.9M

Bu uygulamayı oyla

Gmail, Google eposta müşterisi için resmi bir uygulamadır, temiz ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde eposta hesabınızı (ve sahip olabileceğiniz diğer bir hesap) kontrol etmenizi sağlar.

Kullanıcıların bilmesi gereken ilk şey, sıradan bir eposta hesabına sahip olmak dışında, uygulama yoluyla farklı hesapları birleştirebilmenizdir. Bu özellik sayesinde, tek bir yerde diğer hesaplarınızı açmak zorunda kalmadan kolayca tümüne erişebilirsiniz.

Gmail'in arayüzü çoğu kullanıcının alışık olduğu masaüstü tarayıcı versiyonundan farklı değildir: sol sütunda eklentiler ve kategoriler yer alırken, ekranın merkezinde tüm epostalarınızı okuyabilirsiniz. Gmail'in akıllı yönetim sistemi promosyonları, sosyal epostalardan ayırır.

Gmail uygulamasında kurulu olan araçların tümü sayesinde, eposta etiketlerini kendi cihazınızın ana ekranından izleyebilirsiniz ya da basitçe en son gelen epostalara bakabilirsiniz (ve isterseniz cevap verebilirsiniz).

Gmail'in resmi uygulaması, masaüstü versiyonu gibi, sıradan bir Android kullanıcısının sahip olması gereken bir uygulamadır. Telefonunuzdan epostaları kontrol etmenin belki daha iyi yolları vardır, ancak onları bulmak kolay olmaz.
X